معرفی شرکت

قبلی
رول های حرارتی و کاغذیرول های posکاغذ های چاپیخیریه
(0)
(0)
معرفی شرکت

معرفی شرکت کاغذ حساس نمابر مهر

 شرکت نمابر مهر یکی بزرگرترین تولید گنندگان و پیشگام صنعت کاغذ حرارتی کشور با بیست سال سابقه در تولید و فروش است .
این شرکت طی 5 سال گذشته با افزایش توان تولید و بهبود روابط و عملکرد فروش و با برقراری ارتباط مستقیم با بانکها و سایر مصرف کنندگان این گروه کالایی به حذف واسطه ها و تلاش در بهینه سازی قیمتها به همراه افزایش کیفیت مستمر ، جهت جلب رضایت مشتریان خود پرداخته است و تبدیل به یکی از پیشگامان این صنعت شده است.
شرکت نمابر مهر با مسئولیت محدود و دارای شناسه ملی 
کد پستی کارخانه : 3188113374
کد پستی دفتر مرکزی : 1598843394
دارای شماره پروانه بهره برداری 
مدیر عامل: امیر عصاری
مدیرفروش: حامد بهشتی زواره

 

 

 

تاریخچه

 
شرکت تولیدی کاغذ حساس نمابر مهر کار خود را در سال 1363 در یک کارگاه شهری در خیابان خوش تهران آغاز نمود ، شروع کار این شرکت با تولید رولهای فاکس  بود .پس از  4سال با اضافه شدن یکی از تجار به نام کاغذ ایران به جمع شرکا این شرکت قدرت بیشتری در زمینه تولید و بازرگانی پیدا کرد . در همین راستا در جهت رشد و گسترش فعالیتهای شرکت مدیران وقت  شرکت در تاریخ 13/07/67 نام شرکت را در اداره ثبت شرکتهای تهران  ثبت نمودند . پس از آن با گسترش کار ، دیگر ادامه فعالیت در کارگاههای شهری میسر نبود از این رو واحد تولیدی این شرکت با اخذ مجوز تاسیس از وزارت صنایع استان تهران به شهرک صنعتی اشتهارد واقع در 120 کیلومتری تهران در زمینی به وسعت 2400 متر مربع منتقل گردید . پس از انتقال کامل وراه اندازی کامل خطوط تولیدی شرکت موفق شد با اخذ نمایندگی انحصاری شرکت میتسوبیشی در زمینه کاغذهای حرارتی به یکی از قدرتمند ترین های این صنعت تبدیل گردد. در سال 1382 با راه اندازی خط تولید فرمهای بهم پیوسته نوپا این شرکت وارد بازار  این کالا گردید . در سال 1384 بعلت شروع تحریمهای کشورهای اروپایی شرکت میتشوبیشی اقدام به تحریم ایران نمود و واحد تولید و فروش شرکت را با  افت شدیدی مواجه ساخت . این روند تا سال 1385 همچنان ادامه داشت در این سال ادغام این شرکت با شرکت تولیدی تهران رول  باعث شد روند رو به رشد شرکت بار دیگر قوت گیرد و در سال 1390 موفق اخذ گواهی مدیریت کیفیت از  ICB ایتالیا گردید .

شرکت کاغذ حساس نمابر مهر در سال 1392 با اخذ پروانه بهره برداری و ارتقاء خطوط تولیدی خود موفق به اخذ تندیس برتر حماسه سازان اقتصاد و صنعت ایران شد و در حال حاضر بعنوان شرکتی برتر در زمینه بسته بندی و برندینگ در صنعت کاغذهای حرارتی در کشور مطرح میباشد .
این شرکت در سال 1393 به عنوان کارآفرین برتر نایل آمد ، در سال 1394 به عنوان صادر کننده برتر محصولات چاپی استان البرز از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و در سال 1395 به عنوان نوآور نمونه صنعت چاپ دست یافته است.
محصولات تولیدی در شرکت نمابر مهر به قرار زیر است:
  1. رولهای حرارتی
  2. رولهای فکس
  3. رولهای کاغذی
  4. رولهای پلاتر
  5. فرمهای بهم پیوسته
 
 
 
 

 
تعدادی از مشتریان شرکت تولیدی کاغذ حساس نمایر مهر در سال 95