چرا کاغذ حساس نمابر مهر؟

صادرات به بیش از هشت کشور جهان

شرکت کاغذ حساس نمابر مهر به عنوان تولید کننده کاغذ حساس میگوید توسعه ملی و پایدار در دست مدیران با تدبیری است که با اندیشه ای بلند و همتی والا چرخ صنعت، تجارت و خودکفایی این سرزمین را تا رسیدن به قله های رفیع افتخار و اقتدار پیش میبرند و این نکته مبرهن است که خدمت و تلاش صادقانه در راستای اعتلا و پیشرفت کشور از ارزش والایی برخوردار می باشد.

ازین رو ، شرکت تولیدی کاغذ حساس نمابر مهر، آماده ارائه انواع کاغذ حساس به حرارت، رسید مشتری، فروش رول های حرارتی و کاغذ حرارتی تولید داخل کشور، از بهترین مواد اولیه نظیر هانسول کره ، کوهلر و میتسوبیشی به بانک ها ، فروشگاه، رستوران ها و همه سازمان های محترم میباشد.

کاغذ حساس به حرارت ساخت ایران که با تلاش فراوان صنعتگران ایرانی و با وجود همه تحریم ها و مشکلات، توانسته از آزمایشهای دقیق در معتبرترین آزمایشگاه های اروپا سربلند بیرون آید.

امروزه با صادرات این کاغذ به بیش از هشت کشور جهان توانسته ایم کاغذ ایرانی را در بین بهترین های این صنعت معرفی نماییم و گام بلندی در راه خود کفایی،اشتغال زایی و رشد اقتصادی که همان پایه رشد و شکوفایی فرهنگی کشور عزیزمان میباشد برداریم.

بانک ایرانی، کاغذ ایرانی

باشد تا با تدبیر و حمایت شما از طرح پارسا در شرکت تولیدی کاغذ حساس نمابر مهر ، با شعار بانک ایرانی کاغذ ایرانی ، بار دیگر بتوانیم در کنار یکدیگر به جهانیان ثابت کنیم:

ایرانی میخواهد، ایرانی میتواند.

هدف نهایی ما همراهی شماست

ما و مشتریان وفادارمان یک خانواده ایم. خانواده ای که صداقت، کیفیت و پیشرفت علاقه مشترک آنهاست. ما این علاقه را از شمال تا جنوب، از غرب تا شرق ایران عزیزمان سالیان سال است که دنبال کرده ایم و همیشه دوست داشته ایم که بهترین باشیم و آرزو می کنیم با نکته سنجی دائمی شما، این کیفیت را ارتقا بخشیم.

امروز با تکیه بر انرژی که از تشویق بی امان شما همراهان عزیز می گیریم گام در راهی فرا تر از مرزهای کشور عزیزمان نهاده و به بازارهای بین المللی می اندیشیم. 

هدف نهایی ما همچنان همراهی دائمی شماست.

پیشرفته ترین تولیدی کاغذ ایرانی

نمابر مهر تولید کننده رول های حرارتی، واحد تولیدی شرکت کاغذ حساس نمابر مهر، در زمینی به مساحت 2400 متر مربع در سال 1376 در شهر صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز با ظرفیت تلید سالانه 3500 تن اناع رول های حرارتی،کاغذی و فرم های به هم پیوسته احداث گردید

این واحد با استفاده از دانش فنی روز دنیا، رعایت استانداردهای جهانی و نیروی انسانی متخصص و کارامد، امروزه یکی از پیشرفته ترین واحد های تولیدی کاغذ ایران در امر بسته بندی می باشد

X