انتخاب واضح است

کاغذ حساس حرارتی

کاغذ حرارتی به کاغذ رولی اطلاق می گردد که در مقابل حرارت حساس بوده و به انتقال حرارت از دستگاه های پرینتر واکنش نشان می دهد و عملیات چاپ صورت می گیرد. کاغذهای حرارتی معمولا از سه لایه تشکیل می شوند

تامین مواد اولیه از بهترین تولیدکنندگان دنیا

علاوه بر این سه لایه ممکن است لایه های دیگری برای جلوگیری از محو شدن محتوا در اثر حرارت مجدد با مرور زمان به کار بسته شوند.
کاغذ در این سیستم به شکل رول های متری می باشند و به صورت خودکار وارد دستگاه شده و پس از پایان عمل پرینت ، در اندازه مورد نظر بریده خواهد شد. ضخامت رول کاغذ حرارتی بسیار کم بوده و در متراژ 20 الی 65 متر در مدل های گوناگون تولید می گردد.
یکی از بهترین کاغذهای حرارتی مختص شرکت Hansol کره میباشد که به دلیل کیفیت بی نظیر کاغذ، هد پرینترها به هیچ عنوان دچار آسیب از جانب کاغذ حرارتی نمی گردد. از آنجایی که شرکت نمابر مهر اساس کار خود را بر ارئه محصول با بهترین کیفیت قرار داده، همواره سعی بر تأمین مواد اولیه از بهترین تولید کنندگان از جمله شرکت Mitsubishi, Kohler,Hansol را داشته است.

لایه های کاغذ حساس حرارتی

لایه زیرین که از کاغذ ساده تشکیل شده است.
لایه پایه که شامل مواد خشک کننده مانند ژلاتین و برخی از نمک های قلیایی است. ماده دیگری نیز از چسبندگی کاغذ به هم در زمان مقابله با حرارت جلوگیری می کند.
این لایه حاوی یک فرمول شیمیایی بی رنگ است که در برابر حرارت واکنش نشان می دهد.

رول های کاغذ حرارتی

کیفیت برتر، بسته بندی متفاوت

مشخصات و ضمانت رول های حرارتی

رول حرارتی 57 میلیمتری برای استفاده در پرینتر، ترازو و صندوق فروشگاهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به جهت حساسیت دستگاه های پوز و هد آن ها، می بایست کاغذهای با کیفیت بالا جهت این نوع مصارف ارائه گردد.
شرکت کاغذ حساس نمابر مهر، با تکیه بر توان تولید و صداق ت در ارتباط با مشتریان، کلیه کالاهای خود را با گارانتی نوع کاغذ، برش، ضخامت، طول، چاپ و پرز دهی به مدت سه سال تقدیم می نماید.
رسید مشتری به دو صورت چاپی و ساده،در متراژ های مختلف و عرض های مختلف از 52-80 میلیمتر موجود میباشد.

انواع رول کاغذ حرارتی

رول کاغذ حرارتی فیش پرینتر رولی است که بر اثر گرمایی که فیش پرینتر تولید میکند، روی کاغذ چاپ میشود. این رول کاغذ حرارتی در متراژهای مختلف و عرض های مختلف از 52-80 میلیمتر موجود میباشد.
رول کاغذ حرارتی POS مخصوص دستگاه های POS فروشگاهی و سیار 57 میلیمتری مورد مصرف همه PSP ها میباشد. این کاغذ جهت رسید خرید مشتری به او ارائه میگردد.

سایر محصولات کاغذ حساس نمابر مهر

انواع ژورنالهای مخصوص ATM

ویژه دستگاه های ATM و نوبت دهی
محصولی متفاوت ویژه دستگاه های ATM، نوبت دهی و پایانه های فروشگاهی
رول های اپال با کیفیت برترو بسته بندی متفاوت ارائه میشوند.

CRAB بهترین انتخاب شما

فرم های به هم پیوسته سوزنی 80، 100،120، ستونی با چاپ همه بانک های ایران
کاغذ A4 تولیدی شرکت کاغذ حساس نمابر مهر با افتخار در ایران تولید میگردد. با کیفیت تضمین شده برش، ضخامت و قابلیت چاپ بالا
کارتریج با کیفیت گرید A و با قابلیت چاپ تعداد بالا، دارای استانداردهای بین المللی، تاریخ انتقا سه ساله
X