مسئولیت اجتماعی

ما در کاغذ حساس نمابر مهر؛ به عنوان یک شرکت تولید کاغذ حرارتی، به مسئولیت اجتماعی خود نسبت به محیط زیست و جامعه پایبندیم. ما در پی توسعه و تولید محصولات با کیفیت بالا هستیم که به عملکرد بهینه و حفاظت از محیط زیست کمک می‌کند. مسئولیت اجتماعی نمابر مهر چیست؟

• محافظت از محیط زیست:

 ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در تولید کاغذ حرارتی، فرایندها و مواد مورد استفاده خود را بهینه‌تر کنیم تا اثرات منفی بر محیط زیست را کاهش دهیم. هدف ما کاهش مصرف انرژی، مواد اولیه مورد نیاز و مواد پسماند است.

• پایداری اجتماعی:

ما به ایجاد محیط کاری عادلانه و افزایش اشتغال منطقه‌ای اهمیت می‌دهیم. ما سعی می‌کنیم با ایجاد فرصت‌های شغلی محلی و حمایت از جوانان و انجمن‌های محلی، به توسعه اجتماعی کمک کنیم.

• توسعه فناوری پایدار:

ما به دنبال تحقیق و توسعه فناوری‌های نوین در زمینه کاغذ حرارتی هستیم که عمر محصولات را افزایش داده و مصرف منابع را به حداقل برسانند.

• حمایت از جوامع محلی:

 ما تعهد داریم به انجام پروژه‌ها و برنامه‌های اجتماعی در جوامع محلی کمک کنیم و منابع مالی و انسانی را در اختیار انجمن‌ها و پروژه‌های اجتماعی قرار دهیم.

ما به‌عنوان یک شرکت مسئولیت‌پذیر، به ادامه تلاش‌هایمان برای ارتقاء مسئولیت اجتماعی و حفظ محیط زیست افتخار می‌کنیم و به هدف‌های اجتماعی و محیط زیستی خود پایبند خواهیم بود.

بنیاد مهر علی (ع)

با تکیه بر همراهی شما و تخصیص بخشی از سود حاصل از خرید شما مشتریان گرانقدر و همچنین تلاش‌های بی‌وقفه تیم پویای کاغذ حساس نمابر مهر، توانستیم بخشی از رسالت اجتماعی خویش را در قالب پویش خیریه بنیاد مهر علی (ع) به انجام برسانیم.

تمرکز این پویش بر بهبود وضعیت سلامت کودکان است. اهمیت حفظ و ارتقاء سلامت جسمی، ذهنی و اجتماعی کودکان بر کسی پوشیده نیست و شاید موثرترین راه برای داشتن جامعه‌ای بالنده، پر‌امید و پویا، توجه و تلاش موثر برای مهم‌ترین سرمایه‌های جامعه، یعنی کودکان می‌باشد.

 کودکانی که برای هزینه‌های درمان و آموزش خود نیاز به حمایت دارند پس از تحقیق و شناسایی دقیق به صورت هدف‌مند، تحت پوشش بنیاد مهر علی (ع) قرار گرفته و مبالغ لازم جهت حمایت از این عزیزان به حساب مستقیم بیمارستان پرداخت می‌شود. همچنین کودکان تحت  سرپرستی نامطلوب ، با تهیه بسته‌های آموزشی ،پوشاک و ارزاق، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

تیم بنیاد مهر علی (ع) با شناسایی و رصد دقیق این عزیزان از نحوه هزینه‌کرد و اثربخشی حمایت‌های انجام‌شده، اطمینان حاصل می‌نماید. در این راستا ضمن حفظ کرامت و اصل ناشناس ماندن  این عزیزان، گزارشات فصلی تهیه نموده تا ضمن اطمینان از اثربخشی این پویش، بهبود و توسعه مستمر آن نیز میسر گردد.