درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت کاغذ حساس نمابر مهر در سال 1363 شروع به فعالیت نموده و بیش از سی سال سابقه درخشان در عرصه ارایه محصولات بانکی داشته و به لطف پروردگار در این سال ها همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده و با کسب تجربه و ارتقاء توانمندی های خود بهبود و پیشرفتی مستمر داشته و در این عرصه همواره پیشرو بوده است. شرک نمابر مهر با ایفای نقش اساسی در صنعت بانکداری کشور به عنوان یک تامین کننده تراز اول با بهره گیری از افراد مجرب و متخصص در بخش های مختلف سازمان خود است.

این شرکت با تیم های متخصص تولید و فروش، نیازمندی ها و حساسیت های بانکها، موسسات و شرکتهای محترم مصرف کننده را ارزیابی کرده و برآورده مینماید.

شرکت نمابر مهر اولین و تنها دارنده گواهی مدیریت کیفیت از کشور آلمان می باشد که در راستای خط و مشی مشتری مداری و پاسخ به اعتماد ایشان به این مهم اهتمام داشته است.

تیم ما

افتخارات کسب شده شرکت

در سال 1394
عنوان صادر کننده برتر محصولات چاپی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
در سال 1393
کسب عنوان کارآفرین برتر سال
در سال 1392
حماسه ساز اقتصاد و صنعت ایران
در سال 1397
اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا سال 97 در نمایشگاه بین المللی تهران
در سال 1396
تمامی استانداردهای زیست محیطی، ایمنی و بهداشت محیط کار، ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت زیست محیطی را همراه با استانداردهای مدیریت کیفیت و گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه از کشور آلمان
در سال 1395
نوآور صنعت چاپ و بسته بندی

بهترین تولید کنندگان کاغذهای حرارتی

یکی از بهترین کاغذهای حرارتی مختص شرکت Hansol کره میباشد که به دلیل کیفیت بی نظیر کاغذ، هد پرینترها به هیچ عنوان دچار آسیب از جانب کاغذ حرارتی نمی گردد.

ار آنجایی که شرکت نمابر مهر اساس کار خود را بر ارائه محصول با بهترین کیفیت قرار داده، همواره سعی بر تامین مواد اولیه از بهترین تولید کنندگان از جمله شرکت Mitsubishi,Kohler,Hansol را داشته است.

X